Współpraca z Visit360.pl / Visit Poland Online / MaxWebStudio

Chcesz z nami współpracować i pomagać w rozwijaniu naszych projektów w ramach Visit360.pl, Visit Poland Online i MaxWebStudio? Zapraszamy do współpracy – zarówno stałej jak i projektowej operatorów dronów i fotografów 360 z całej Polski i nie tylko!

>>  Współpraca – dla operatorów drona i fotografów 360

Tworzymy sieć operatorów dronów (również fotografów 360), którzy będą zainteresowani zarówno projektem przewodników, jak i również współpracą w ramach zdjęć, filmów itd.
Przewodniki można zobaczyć na https://visitpoland.online/ Cały czas pracujemy nad nimi, dodajemy punkty, więc nadal to wersje robocze, bo bardzo dużo pracy przy tym, ale z części już można korzystać.
Ponieważ mamy sezon w pełni to zapraszamy do współpracy – osoby, które latają dronem oraz:
 1. Chcą wspierać promocję swojego miasta / regionu (to priorytet projektu, Polska jest piękna i fajnie to widać z powietrza, ale o tym tutaj nie trzeba chyba pisać ?)
 2. Chcą nauczyć się robić panoramy z drona jeśli tego jeszcze nie robiły
 3. Nie mają jeszcze własnej rozpoznawalnej marki i portfolio lub mają już markę i chcą poszerzyć swoją ofertę o nowe narzędzia z drona: m.in. mapy panoramiczne, spacery wirtualne, przewodniki z powietrza, modele 3D ze zdjęć, ortofotomapy (wystarczą RAWy, robimy resztę), a również kompleksowe rozwiązania – strony internetowe z prezentacją obiektów i usług wykorzystujące zdjęcia i filmy z drona, mapy panoramiczne itd.
 4. Potrzebują narzędzi sprzedażowych (np. przewodniki ułatwiają nawiązywanie kontaktów z klientami)
 5. Mają małe doświadczenie w obróbce zdjęć (lub już mają doświadczenie, ale brakuje im na to czasu) i przydałaby się pomoc (współpracujemy z grafikami/retuszerami)
 6. Mają klientów, którym chcieliby zaproponować więcej, zarówno narzędzi z drona jak i innych marketingowych wykorzystujących wykonane materiały z drona (strony www, druk itd. – programujemy i robimy grafikę)
Więcej informacji o narzędziach (przewodniki, mapy panoramiczne, modele 3d itd.: www.visit360.pl
Osoby zainteresowane współpracą prosimy o zgłoszenia mailem na dron@visit360.pl, w treści maila:
 1. skąd jest i strefy / miasta w których lata, tzn gdzie ma blisko faktycznie(*)
 2. sprzęt (model drona) i ile zdjęć wychodzi na panoramę, o ile robi panoramy
 3. czym z powyższej listy jest zainteresowana/y
 4. stawka od zdjęć w rawach do jednej panoramy odpłatnych (bez kosztów dojazdu)
 5. stawka za 3 zdjęcia obiektu np. hotel (bez kosztów dojazdu)
 6. czy ma doświadczenie w panoramach, jeśli tak to linki do przykładowych
 7. link do strony jeśli ma, portfolio, czy robi filmy itd.
 8. imię i nazwisko (w kilku mailach brakowało ?)
(*) uwaga – nie współpracujemy na zasadzie „mogę robić w całej Polsce” – tutaj chodzi o szybkość działania, znajomość okolicy, warunków wykonywania lotów, redukcję kosztów transportu – czasem trzeba wykonać jedną panoramę w słoneczny dzień i nie ma sensu jechać 200 km żeby okazało się, że akurat się zachmurzyło, dlatego właśnie tworzymy sieć w całej Polsce
Zapraszamy również na fb: