Zdjęcia z drona

Zdjęcia z drona to atrakcyjna forma prezentacji, pokazują obiekty i przestrzeń z perspektywy, z której nie możemy oglądać wszystkiego na co dzień.

Umożliwiają one odbiorcy zlokalizowanie wyszukiwanego punktu. Dzięki takim ujęciom możemy pięknie przedstawić otaczającą obiekt przyrodę oraz atrakcje w pobliżu.

Zdjęcia wykonujemy m.in. przy pomocy drona Phantom P4, możliwe jest również użycie innych dronów z dowolnymi obiektywami.

Sesje zdjęciowe z drona

Wykonujemy sesje zdjęciowe obiektów, wnętrz, produktów, usług itd. Pracujemy w Trójmieście i Warszawie, współpracujemy również z fotografami w całej Polsce, dlatego jesteśmy w stanie podjąć się dowolnego zadania związanego z fotografią, fotografią z drona, zdjęciami panoramicznymi 360 i innymi narzędziami do prezentacji obiektów, produktów i usług.

Półwysep Helski i wybrzeże – zdjęcia z drona

Jak zamówić zdjęcia?

Powyżej w galeria prezentujemy wstępnie przygotowane kadry. Każde ze zdjęć jest dodatkowo przygotowywane po zamówieniu – poprawiamy kolorystykę, balans bieli, kontrasty, wyrównujemy jasność, również prostujemy zdjęcia – wyrównujemy horyzont, prostujemy piony budynków itd. Jeśli interesuje Cię któryś z powyższych kadrów wyślij jego numer lub skopiuj zdjęcie i wyślij do nas mailem lub przez formularz. Nazwa pliku pojawia się po najechaniu myszką na zdjęcie lub po kliknięciu w zdjęcie w trybie galerii na górze zdjęcia. Jeśli interesują Cię inne zdjęcie również skontaktuj się z nami!

Warszawa – zdjęcia z drona

Zalew Zegrzyński – zdjęcia z drona

Klub Mila Kamień – Mazury – zdjęcia z drona

Sobienie Królewskie Golf & Country Club – zdjęcia z drona

Planetarium – zdjęcia z panoram w trybie „little planet”

Jak poprawiamy zdjęcia

Wykonanie zdjęcia to pierwszy krok, odpowiednie kadrowanie ma tutaj kluczowe znaczenie. Zdjęcia są zapisywane w plikach RAW, dzięki czemu pozwalają na późniejszą obróbkę, która może zająć więcej czasu niż samo wykonanie zdjęcia. Każde zdjęcie jest dokładnie analizowane i obrabiane tak by uzyskać oczekiwany efekt.

Przykład – porównanie zdjęcia oryginalnego i poprawionego:

Zobacz inne formy prezentacji

Zdjęcia z powietrza

Zdjęcia z drona - hotel Lamberton

Zdjęcia z powietrza wykonywane z drona, retusz

Filmy z drona

Zdjęcia z drona - hotel Sobienie Królewskie

Filmy wykonywane przy pomocy drona, nagrywanie, montaż

Mapy foto z drona

Mapy fotograficzne z drona z powietrza

Mapy fotograficzne wykonywane przy pomocy zdjęć

3D foto modele

Modele 3D fotograficzne z drona

Modele fotograficzne 3D  ze zdjęć z drona i z ziemi